Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.
SANIT-X Baby

SANIT-X Baby

Šioje skiltyje rasite visus atsisiuntimui galimus failus, įrodančius hipochloro rūgšties saugumą, jos panaudojimo būdus ir kitą naudingą informaciją.

Plačiau
SANIT-X Daily

SANIT-X Daily

Remiantis FDA (JAV maisto ir vaistų administracijos) tyrimais, hipochloro rūgštis yra draugiška maisto produktams ir padeda juos ilgiau išlaikyti šviežius.

Plačiau
SANIT-X Pets

SANIT-X Pets

Medicinoje hipochloro rūgštis naudojama žaizdų, infekcijų ir odos problemų gydymui, po grožio operacijų regeneruojančių audinių atsistatymui. Todėl SANIT-X- tinkama odos priežiūros priemonė ir vaikams, ir alergijų turintiems žmonėms.

Plačiau
SANIT-X Pro

SANIT-X Pro

SANIT-X gali būti naudojama kaip efektyvi dezinfekcinių savybių turinti priemonė įvairiems paviršiams. SANIT-X tai inovatyvi priemonė švarai palaikyti, todėl galite drąsiai nuvalyti vaikų žaislus ar kitus jų daiktus (net ir čiulptukus!), naudoti namų bei virtuvės švarai palaikyti.

Plačiau